وبلاگ ایبن

هفت جای دیدنی شمال کشور که باید دید

معمولا در ایام نوروز اکثر مردم به استان های گیلان و مازندران، دو استان پرطرفدار کشور برای مسافرت می کنند. طبیعت بکر و مناطق دیدنی این مکان ها باعث می شود تا در همه فصل ها به انجا سفر کرد. امروز می خواهیم مناطقی از این دو استان را به شما معرفی کنیم که شاید کمتر کسی آن ها را بشناسد تا به این جاهای جدید سفر کنید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

اصول خرید عید

خرید لباس برای فصل بهار یکی از راحت ترین خرید هاست چرا که با توجه به اعتدال هوا شما گزینه های بسیار زیادی برای خرید دارید. اما بطور کلی خرید لباس عید اصولی دارد که باید رعایت شود چه برای فصل بهار چه برای سایر فصول.

- در مجموع پیروی از مد کار جالبی به نظر نمی رسد اما گاهی در میان مدهای روز سبکهای زیبایی دیده می شود که توجه شما را جلب می کند. گاهی هم برای سال جدید که فصل بهار است رنگهای زیبایی توسط متخصصان مد ارائه می شود که شاید هرگز به ذهن شما نرسیده باشد. پس اگر قصد خرید لباس برای سال جدید را دارید بد نیست در حد اعتدال مدهای جدید لباس را هم در نظر بگیرید.

۷ مقصد زیبا در ایران برای مسافرت نوروزی

برای سفر گزینه های بی شماری پیش روی شماست. می توانید در مسیر تهران، کاشان، اصفهان و شیراز سفر کنید. در مسیر هنر و تمدن که ده ها جاذبه ی گردشگری نصف جهان و شیراز را به شما می دهد. می توانید راهی مشهد مقدس شوید و در طول مسیر امکان لذت بردن از غار نمکی گرمسار، دروازه های گرمسار، دروازه ی ارگ سمنان، مسجد تاریخانه، چشمه علی و تپه ی حصار دامغان، جنگل ابر شاهرود، آرامگاه عطار و مسجد جامع در نیشابور را می دهد و در مشهد هم پس از زیارت حرم، تماشای کلات نادری، آرامگاه نادرشاه افشار، زندان هارون الرشید و… را از دست ندهید.

ایبن شروع به فعالیت کرد.

ایبن شروع به فعالیت کرد :)
از امروز میتونید تخفیفهای سراسر ایران رو همینجا سریع و راحت پیدا کنید.